O nas

Od założenia w 2003 roku, skupiamy się na dostarczeniu naszym klientom takich programów rozwojowych, które faktycznie odpowiadają ich potrzebom i wspierają osiąganie zakładanych celów rozwojowych. Taka postawa przychodzi nam stosunkowo łatwo, ponieważ sami przez wiele lat pracowaliśmy w międzynarodowych firmach na różnych stanowiskach i doskonale rozumiemy, jak trudno znaleźć na rynku narzędzia, które są faktycznie pomocne w codziennej pracy.

Obszary, w których głównie realizujemy projekty to:

  $

  Leadership i zarządzanie

  $

  Planowanie strategiczne

  $

  Obsługa klienta

  W większości przypadków współpracujemy z naszymi klientami przez długie lata, co pozwala nam na naprawdę dobre ich poznanie i zrozumienie sytuacji i potrzeb.

  W naszej pracy bardzo chętnie korzystamy ze sprawdzonych narzędzi (np. Przywództwo Sytuacyjne®), ale nigdy nie sięgamy po gotowe szkolenia z „półki”. W większości przypadków wspólnie z naszymi klientami przygotowujemy programy rozwojowe, które potem realizujemy.

  IBS Consulting jest oficjalnym partnerem The Center for Leadership Studies, i prowadzi szkolenia z Przywództwa Sytuacyjnego, najbardziej uznanego i szeroko stosowanego modelu przywództwa. Model, który pozwala uczyć liderów na wszystkich poziomach, jak dostosować swój styl przywództwa w oparciu o umiejętności i chęci osoby, na którą próbują wpłynąć, aby wykonać określone zadania. Szkolenie z Przywództwa Sytuacyjnego buduje zaufanie, poprawia wyniki i napędza zmiany zachowań w organizacjach, które wdrożyły ten model. Więcej informacji: kliknij

  Pracujemy na sprawdzonych modelach takich jak:

  $

  Przywództwo Sytuacyjne®

  $

  Extended DISC`

  $

  Finx-S

  $

  4-MAT

  Skontaktuj się z nami

  Adres

  Jarzębinowa 12a
  05-500 Nowa Iwiczna

  Telefon

  508 140 712